x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר

פעילויות לילדים

תאריך: 01/12/2010 16:26

פעילויות ואטרקציות לילדים ניתן למצוא בכל מקום בארץ. חשוב לומר כי פעילויות לילדים שיהיו מהנות וישאירו חיוך על פני המשתתפים לא חייבות להיות בהכרח יקרות והן יכולות להיות פעילויות שוות לכל כיס.

טיול בטיילת

טיילת היא רציף המיועד לטיולים והליכה. טיילות ניתן למצוא במקומות שונים בארץ, תל אביב, בת ים, ירושלים, נתניה ועוד כאשר לכל טיילת הייחוד שלה. טיול בטיילת הוא פעילות שמתאימה לילדים. בחלק גדול מהטיילות יש בצידי השביל מתקני שעשועים שמיועדים לילדים ולצידם ספסלים לטובת ההורים שמעוניינים לנוח. גם ההליכה בטיילת היא איננה הליכה מאומצת ולכן מתאימה לילדים וגם לקטנים שבהם. אם רוצים, ניתן גם לנצל את הביקור בטיילת כדי להעשיר את ההשכלה של הילדים וללמד אותם על נושאים שונים שקשורים למקום שבו מטיילים.

כאשר מטיילים בטיילת שרובר בירושלים, שמשקיפה על העיר העתיקה ניתן לשלב את הטיול בהסברים על ירושלים שעה שמגיעים למקומות התצפית השונים בטיילת. לעומת זאת, אם אנו מעוניינים בטיול של כיף, ניתן לשלב את הביקור בטיילות שנמצאות ליד חופי הים עם רחצה בחוף הים במידה ומדובר בעונת הרחצה ואם לא ניתן להיכנס לים אפשר למשל לאסוף צדפים על חוף הים.

איסוף צדפים על חוף הים

איסוף צדפים על חוף הים הוא פעילות מקסימה עבור ילדים והם מפיקים ממנה הנאה רבה. הציוד הנדרש לפעילות זו הוא שקית שבה נאסוף את הצדפים, כובע להגנה מהשמש ומשחת שיזוף. הילדים מחפשים במשך שעות רבות צדפים שאותם הם מעוניינים לאסוף וניתן לנצל את ההזדמנות כדי להסביר על הים והחיים בו וכיצד הגיעו הצדפים אל החוף. חשוב כמובן להשגיח שהילדים לא נכנסים עמוק מדי לתוך הים. בתום האיסוף ניתן לעשות בבית מלאכות יצירה שונות עם הצדפים שנאספו בשקית.

פיקניק

פיקניק היא פעילות שגם הילדים וגם המבוגרים שבחבורה יכולים ליהנות ממנה. מקורה של המילה פיקניק הינו בשפה הצרפתית. בתקופה שקדמה למהפכה הצרפתית הפארקים המלכותיים ברחבי צרפת היו סגורים למי שלא היו בני האצולה. לאחר המהפכה אותם פארקים נפתחו והצרפתים נהגו לאכול ארוחות באותם פארקים. כך פיקניק מוגדר כארוחה אותה אוכלים במקום ציבורי פתוח.

לפיקניק ניתן לצאת עם צעצועים ומשחקים לילדים או לפארק שיש בו מתקני שעשועים לילדים.
כך, בזמן שהמבוגרים מכינים את הארוחה או לאחר שמסיימים לאכול הילדים יכולים לשחק.
הפיקניק הוא פעילות חברתית וניתן לצאת אליה יחד עם משפחה וחברים. יש לוודא שבפארק שאתם מתכננים לצאת אליו לפיקניק אכן מותר לערוך פיקניקים. מלבד אוכל חשוב להכין לפיקניק גם שמיכה שעליה יושבים ומניחים את האוכל או לוודא שיש בפארק שולחנות שמיועדים לפיקניק.
חשוב להביא כמובן גם כלים לאוכל ושקיות אשפה, על מנת לאסוף את הפסולת כדי שלא תישאר מושלכת באתר הפארק בו ביקרתם.

 

 

תגיות בעמוד:   פעילויות לילדים    אטרקציות לילדים   
קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
לונה פארק תל אביב - במתחם גני התערוכה בתל אביב, ממוקם הלונה פארק הגדול בישראת- מתחם ברמה עולמית, המוקדש כולו לאחת המטרות הנעלות באמת- כיף טהור. הפארק הוקם בשנת 1970, ובעת פתיחתו היה לונה פארק צנוע ביותר. המתחם המקורי כלל אך ורק שלושה מתקנים- סחרחרת סוסים, מכוניות מתנגשות, וגלגל ענק. מאז, מים רבים זרמו בירקון, והמתחם התפתח, התרחב, גדל, והשתכלל.
נחשונית - במרכז הארץ, כעשרים דקות נסיעה מתל אביב, שוכנת פנינה ירוקה. קיבוץ נחשונים מאופיין בנוף מוריק, ואווירה כפרית ופסטורלית, שמשכיחה מכם את העובדה שאתם נמצאים בלב הארץ. הקיבוץ, שהוקם בשנת 1949, מהווה יעד מושלם למשפחות או לזוגות המעוניינים במפלט של סוף שבוע מן ההמולה האורבנית, ללא צורך להרחיק עד יעד מרוחק.
אטרקציות לאוהבי ההגה - בשנים האחרונות מדינת ישראל הפכה להיות מעצמת נהיגת שטח – מספר בעלי הג'יפים וחובבי טיולי האתגר הרכובים גדל משנה לשנה, במקביל את הארץ פוקדים מדי שנה אלפי תיירים שהגיעו אליה רק כי שמעו שכאן מתקיימים הטיולים הרכובים הטובים ביותר
מי אמר שאין ארוחות בחינם? - מעל ממחצית האוכלוסייה בישראל חיים במצב תמידי של מינוס בבנק, הדבר נובע מגורמים שונים בין השאר בזבוז על אטרקציות ובילויים. מה שמרביתנו לא יודעים זה שבחוץ קיימות אינספור אטרקציות שלא עולות דבר או שעולות סכום סמלי בלבד, מי אמר שאין ארוחות בחינם?
ימי גיבוש – מתגבשים ביחד - על פי פירמידת הצרכים של מאסלו, אחת התאוריות הפסיכולוגיות המובילות, צורך בהשתייכות מגלם את השלב השלישי מתוך חמישה - אפילו לפני הצורך במימוש עצמי. על מנת להרגיש מאושר, קובעת תאורייה זו.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור