x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר

אטרקציות לאוהבי ההגה

תאריך: 26/12/2010 06:54

ארץ זבת ג'יפים וטיולי שטח

בשנים האחרונות מדינת ישראל הפכה להיות מעצמת נהיגת שטח – מספר בעלי הג'יפים וחובבי טיולי האתגר הרכובים גדל משנה לשנה, במקביל את הארץ פוקדים מדי שנה אלפי תיירים שהגיעו אליה רק כי שמעו שכאן מתקיימים הטיולים הרכובים הטובים ביותר. למרבה המזל כיום אין צורך להיות הבעלים של ג'יפ או טרקטורון על מנת להנות מטיול שטח בלתי נשכח שכן בארץ פועלות חברות רבות שמארגנות טיולים מאתגרים שכאלו. השורות הבאות יעניקו לכם מעט פרטים על שלוש מהן...

 

לנשום את אוויר המדבר המתוק... מתוך ג'יפ.

אין כמו טיולי ג'יפים במדבר – המרחבים האין-סופיים, האבק, אוויר המדבר המתוק... כל אלו מתגבשים לכדי חוויית טבע אתגרית מיוחדת במינה אשר חושפת בפני חובב ההגה הכרות מיוחדת במינה עם מדבריות ארץ ישראל המרהיבים ביופיים. לפיכך, טיולי ג'יפים במדבר הם חווייה מומלצת לכל חובב שטח, במיוחד כאשר חברת "פרא המדבר" מנהלת אותם. "פרא המדבר" ממוקמים באזור ים המלח, ומציעים טיולי ג'יפים וג'יפונים, בלויווי מדריך ובנהיגה עצמית. טיולי הג'יפים של "פרא המדבר" יקחו את המטיילים אל עומק האזור המדברי שבין ים המלח לירושלים, ויחשפו גם בפני למטיילים המנוסים אזורים ונופים בראשיתיים מרהיבים ועוצרי נשימה. מן הראוי לציין שבנוסף לטיולי ג'יפים מציעה "פרא המדבר" גם חוויות אתגריות נוספות כמו למשל טיולי אופנים, סנפלינג והדרכות שונות.

 

זה ג'יפ...? זה טרקטורון...? זה טום-קאר!

אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בתחום רכבי השטח כיום הוא הטום-קאר – השילוב האולטימטיבי בין ג'יפ לטרקטורון. רכבי הטום-קאר הינם מעין ג'יפים קלים בעלי יכולות עבירות בלתי רגילות, ולפיכך הם כה אהודים על חובבי ג'יפים וטיולי שטח. אולם לא חובה לרכוש טום-קאר על מנת להנות מחוויית הנסיעה בו, שכן ניתן להתנסות באחד מהם על ידי ביקור זריז לקיבוץ אורן. בבית אורן פועל מרכז טום-קאר, בו ניתן לשכור טום-קארים ולצאת לטיולים בחורש ושטחי הטבע הסמוכים לקיבוץ. בכל טום-קאר נכנסים עד ארבעה נוסעים. הנהיגה מותרת לבעלי רשיון תואם, ואלו שאין ברשותם רשיון שכזה יוכלו להעזר בשירותיו של אחד המדריכים.

 

לגלות את צפון הארץ מלמעלה

לא נולד חובב נסיעות האתגר וטיולי השטח שיסרב לטיול טרקטורונים. על אחת כמה וכמה כאשר טיול הטרקטורונים הזה לא מתקיים על גבי דיונות חוליות או שבילי 4X4, אלא למעלה, בשמיים... ביקור במשרדי "אקסטרים באוויר" שבראש פינה יעניק לחובב הנסיעה האתגרית את חוויית הנסיעה בטרקטורון האולטימטיבית – טרקטורונים מעופפים מעל שמי צפון הארץ. טרקטורונים שכאלו הפכו להיות פופלאריים יותר ויותר בשנים האחרונות, והינם כשמם טרקטורונים אשר באזרת מצנח ומדחף מסוגלים לעופף בגובה רב מעל האדמה, ממש כמו מטוס. תודות לשירותי "אקסטרים באוויר" כל אחד מאיתנו יכול להתנסות בחוויית הטיסה המיוחדת הזו, בה מרגישים את הרוח והעננים על הפנים, כאשר מתחת הכנרת וגבעות הגליל.

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
נחשונית - במרכז הארץ, כעשרים דקות נסיעה מתל אביב, שוכנת פנינה ירוקה. קיבוץ נחשונים מאופיין בנוף מוריק, ואווירה כפרית ופסטורלית, שמשכיחה מכם את העובדה שאתם נמצאים בלב הארץ. הקיבוץ, שהוקם בשנת 1949, מהווה יעד מושלם למשפחות או לזוגות המעוניינים במפלט של סוף שבוע מן ההמולה האורבנית, ללא צורך להרחיק עד יעד מרוחק.
אטרקציות או לא להיות - חובבי ההרפתקאות ואקסטרים חיים טוב יותר מאנשים שגרתיים, כך קובעים מחקרים. ההשפעה על איכות החיים נמדדת על פי רמת האדרנלין בגוף, אופי הפעילות הגופנית הכרוכה בבילוים וכמובן מספר החיוכים ומצב הרוח המגיע בעקבות החוויות המהנות.
ספורט אתגרי בישראל - רחוק יותר, מהיר יותר, חזק יותר! - מאז ועד היום פרץ הספורט האתגרי כמעט כל גבול אפשרי - הוא לוקח את העוסקים בו רחוק יותר, מהר יותר וחזק יותר מכל תחום ספורט אחר, ובהתאמה לכך מדובר בענף הספורט המעורר את רמת האדרנלין הגבוהה ביותר! בארץ קיימים מרכזי ספורט אתגרי באזורים רבים, המחכים שתגיעו אליהם ותגלו כיצד ניתן להגיע לקצה…
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור